Toolshed (2.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (26 entries)

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Remove
th: เอาออก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: File
th: ไฟล์

en: Search
th: ค้นหา

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: File size
th: ขนาดไฟล์

en: Sort order
th: ลำดับการเรียง

en: Media
th: สื่อ

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: in
th: ใน

en: Display name
th: ชื่อที่แสดง

en: Select list
th: รายการที่เลือก

en: Alias
th: นามแฝง

en: Is not one of
th: ไม่ได้เป็นหนึ่ง

en: Is one of
th: เป็นหนึ่งใน

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: not in
th: ไม่ได้อยู่ใน

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Media query
th: สื่อแบบสอบถาม

en: Breakpoint
th: เบรกพอยต์

en: Entity label
th: ข้อความเอนทิตี
