Toolshed (2.0.0-beta13) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Actions
be: Дзеянні

en: Remove
be: Выдаліць

en: Enabled
be: Уключана

en: Search
be: Пошук

en: - None -
be: - Нічога -

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: Filename
be: Назва файла

en: Filter
be: Фільтраваць

en: File size
be: Памер файла

en: Media
be: Мультымедыя

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Entity
be: Сутнасць

en: Display label
be: Метка для адлюстравання

en: Check boxes/radio buttons
be: Пераключальнікі/радыё кнопкі

en: Alias
be: Аліас

en: Any
be: Любы

en: No link
be: Няма спасылкі

en: Image style
be: Стыль выявы
