Toolshed (2.0.0-beta13) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: - None -
ht: - Vid -

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Filename
ht: Non fichye

en: Filter
ht: Filtre
