Toolshed (2.0.0-beta13) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: File extensions
lt: Failų plėtiniai

en: Event
lt: Įvykis

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Filter
lt: Filtruoti

en: File size
lt: Failo dydis

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Original
lt: Orginalas

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Entity
lt: Esybė

en: on
lt: -

en: Display label
lt: Rodyti žymę

en: Check boxes/radio buttons
lt: Žymimasis laukelis/akutės

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Any
lt: Bet kuris

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: not in
lt: ne

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Label display
lt: Žymės rodymas

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas
