Toolshed (2.0.0-beta14) - en to da translation catalogue (50 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Actions
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Search
da: Søg

en: - None -
da: - Ingen -

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Add
da: Tilføj

en: Filename
da: Filnavn

en: File extensions
da: Filendelser

en: Event
da: Begivenhed

en: Before
da: Før

en: After
da: Efter

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Extensions
da: Udvidelser

en: File size
da: Filstørrelse

en: Sort order
da: Sorteringsrækkefølge

en: Link text
da: Linktekst

en: Provider
da: Udbyder

en: in
da: i

en: Display name
da: Display

en: Select list
da: Valgliste

en: on
da: til

en: Display label
da: Vis etiket

en: Check boxes/radio buttons
da: Afkrydsningfelter/radioknapper

en: Selection type
da: Udvalgstype

en: Any
da: Nogen

en: Image file
da: Billedfil

en: off
da: fra

en: No link
da: Intet link

en: Is not one of
da: Er ikke én af

en: Is one of
da: Er en af

en: Custom text
da: Tilpasset tekst

en: Custom URL
da: Brugerdefineret URL

en: Submit button text
da: Tekst på indsend-knap

en: - Any -
da: - Enhver -

en: not in
da: ikke i

en: Is none of
da: Er ingen af

en: Link to
da: Link til

en: view revision
da: Se version

en: Image styles
da: Billedformater

en: Image style
da: Billedformat

en: Label display
da: Visning af label

en: File mime
da: Fil mime

en: Contains none of these words
da: Indeholder ingen af disse ord

en: Responsive image styles
da: Responsive billedformater
