Toolshed (2.0.0-beta14) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Alias
dz: མིང་གཞན།
