Toolshed (2.0.0-beta14) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Remove
kk: Өшіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Alias
kk: Лақап ат
