Toolshed (2.0.0-beta14) - en to pl translation catalogue (54 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Actions
pl: Akcje

en: Remove
pl: Usuń

en: Enabled
pl: Włączone

en: Search
pl: Szukaj

en: - None -
pl: - Brak -

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Add
pl: Dodaj

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: File extensions
pl: Rozszerzenie pliku

en: Event
pl: Termin

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Filter
pl: Filtr

en: File size
pl: Wielkość pliku

en: Sort order
pl: Kolejność sortowania

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Original
pl: Oryginał

en: in
pl: wśród

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Entity
pl: Encja

en: on
pl: na

en: Display label
pl: Wyświetl etykietę

en: Check boxes/radio buttons
pl: Pola wyboru/lista pól radio

en: Selection type
pl: Typ wyboru

en: Any
pl: Dowolny

en: Presentation
pl: Prezentacja

en: off
pl: wyłączone

en: No link
pl: Bez odnośnika

en: Is not one of
pl: Żaden z

en: Is one of
pl: Jeden z

en: Custom text
pl: Własny tekst

en: Display text
pl: Wyświetl tekst

en: Custom URL
pl: Własny URL

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: not in
pl: żaden

en: Is none of
pl: Żaden z

en: Image styles
pl: Style obrazków

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Label display
pl: Wyświetlanie etykiety

en: Media query
pl: Media zapytanie

en: Entity label
pl: Etykieta encji

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki

en: Responsive image styles
pl: Style responsywnych obrazów

en: Media name
pl: Nazwa mediów
