Toolshed (2.0.0-beta15) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: File extensions
ka: ფაილის გაფართოებები

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Extensions
ka: გაფართოებები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: File size
ka: ფაილის ზომა

en: Media
ka: მედია

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Provider
ka: პროვაიდერი
