Toolshed (2.0.0-beta15) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Search
mn: Дилээри

en: Save
mn: Шыгжаары

en: Default
mn: Ниити

en: Filter
mn: Шүүрээри

en: Media
mn: Медиа
