Toolshed (2.0.0-beta16) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Actions
bs: Akcije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Event
bs: Događaj

en: Sort order
bs: Redoslijed razvrstavanja

en: in
bs: u

en: Select list
bs: Select lista

en: Check boxes/radio buttons
bs: Check boxes/radio dugmad

en: Alias
bs: Pseudonim

en: Selection type
bs: Tip izbornika

en: No link
bs: bez linka

en: Is not one of
bs: Nije nijedan od

en: Is one of
bs: jedan od

en: - Any -
bs: - Bilo koji -

en: Is none of
bs: Nijedan od
