Toolshed (2.0.0-beta16) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Actions
jv: Aksi

en: Remove
jv: Buwang

en: Enabled
jv: Urip

en: Search
jv: Goléki

en: - None -
jv: - Nihil -

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Filter
jv: Saring

en: File size
jv: Ukuran berkas

en: Sort order
jv: Prentah urutan

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Check boxes/radio buttons
jv: Cekboks/tombol radio

en: Alias
jv: Singlon

en: Any
jv: Sembarang

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: Image styles
jv: Gagrag gambar

en: Image style
jv: Gagrag gambar
