Toolshed (2.0.0-beta16) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Actions
nn: Handlingar

en: Remove
nn: Fjern

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Search
nn: Søk

en: - None -
nn: - Ingen -

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Event
nn: Hending

en: Filter
nn: Filtrer

en: Select list
nn: Listevalg
