Toolshed (2.0.0-beta17) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Actions
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Search
af: Soek

en: - None -
af: - Geen -

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: Filter
af: Filtreer
