Toolshed (2.0.0-beta17) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Search
hy: Որոնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: File size
hy: Ֆայլի չափը

en: Media
hy: Մեդիա

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Display label
hy: Ցուցադրել պիտակը

en: Media query
hy: Մեդիա հարցում
