Toolshed (2.0.0-beta17) - en to sk translation catalogue (48 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Actions
sk: Akcie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Event
sk: Podujatie

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Media
sk: Médiá

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Original
sk: Originál

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Entity
sk: Entita

en: Display label
sk: Zobraziť nadpis

en: Check boxes/radio buttons
sk: Zaškrtávacie polia/prepínacie tlačidlá

en: Extension
sk: Rozšírenie

en: Selection type
sk: Typ výberu

en: Any
sk: Akékoľvek

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: Is not one of
sk: Nie je jeden z

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: Custom text
sk: Vlastný text

en: Submit button text
sk: Text na tlačítku pre odoslanie

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: not in
sk: nie je v

en: Is none of
sk: Nie je žiadne z

en: Image styles
sk: Štýly obrázkov

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Label display
sk: Zobraziť nadpis

en: Plugin ID
sk: ID doplnku

en: Responsive image styles
sk: Štýly responzívnych obrázkov

en: Media name
sk: Názov média

en: Content entity
sk: Entita obsahu

en: Entity revision revert link
sk: Odkaz na vrátenie revízie entity
