Toolshed (2.0.0-beta18) - en to gl translation catalogue (48 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Actions
gl: Accións

en: Remove
gl: Quitar

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: File extensions
gl: Extensións de ficheiro

en: Event
gl: Evento

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Filter
gl: Filtro

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: Sort order
gl: Orde predeterminada

en: Media
gl: Medios

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Provider
gl: Proveedor

en: Original
gl: Orixinal

en: in
gl: en

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Entity
gl: Entidade

en: Check boxes/radio buttons
gl: Caixas de comprobación/Botóns de selección

en: Extension
gl: Extensión

en: Selection type
gl: Tipo de selección

en: Any
gl: Calquera

en: Image file
gl: Ficheiro da imaxe

en: Presentation
gl: Presentación

en: No link
gl: Sen ligazón

en: Is not one of
gl: Non é un de

en: Is one of
gl: É un de

en: Custom text
gl: Texto personalizado

en: Custom URL
gl: URL personalizada

en: Submit button text
gl: Texto do botón de envío

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: not in
gl: non en

en: Is none of
gl: ningún

en: Image styles
gl: Estilos de imaxe

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Contains any of these words
gl: Contén algunha destas palabras

en: Contains none of these words
gl: Non contén ningunha destas palabras
