Toolshed (2.0.0-beta19) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Value
he: ערך

en: Actions
he: פעולות

en: Remove
he: הסרה

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: - None -
he: - ללא -

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: Filename
he: שם קובץ

en: File extensions
he: סיומת קובץ

en: Event
he: אירוע

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Filter
he: סינון

en: File size
he: גודל קובץ

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Media
he: מדיה

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Provider
he: ספק

en: in
he: ב

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Entity
he: יישות

en: Display label
he: תצוגת תווית

en: Check boxes/radio buttons
he: תיבות סימון/לחצני אפשרויות

en: Extension
he: הרחבה

en: Alias
he: מיקום

en: Selection type
he: סוג בחירה

en: Any
he: הכל

en: No link
he: אין קישור

en: Is not one of
he: אינו אחד מ-

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: Custom text
he: טקסט מותאם אישית

en: Custom URL
he: כתובת URL מותאמת אישית

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)

en: - Any -
he: - הכל -

en: not in
he: לא נמצא ב-

en: Is none of
he: איננו אף אחד מ-

en: Image styles
he: סגנונות תמונה

en: Image style
he: סגנון תמונה
