Toolshed (2.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: File size
gu: ફાઈલ માપ

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: Alias
gu: ઉપનામ

en: Any
gu: કોઈપણ

en: No link
gu: કડી નથી

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
