Toolshed (2.0.0-beta6) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: File
mn: Файл

en: Search
mn: Хайх

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
