Toolshed (2.0.0-beta7) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
