Toolshed (2.0.0-beta8) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Search
fil: Hanapin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Add
fil: Idagdag

en: Filter
fil: Salain

en: File size
fil: Laki ng talaksan

en: Alias
fil: Palayaw
