Toolshed (2.0.0-beta8) - en to ro translation catalogue (43 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Enabled
ro: Activat

en: File
ro: Fișier

en: Search
ro: Căutare

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Add
ro: Adaugă

en: File extensions
ro: Extensiile fișierului

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Filter
ro: Filtru

en: File size
ro: Dimensiunea fișierului

en: Sort order
ro: Ordine de sortare

en: Provider
ro: Furnizor

en: Original
ro: Originală

en: in
ro: în

en: Display name
ro: Nume de afișare

en: Select list
ro: Listă selecție

en: Display label
ro: Etichetă de afișare

en: Check boxes/radio buttons
ro: Casetele de selectare/butoane radio

en: Selection type
ro: Tipul de selecție

en: Any
ro: Orice

en: No link
ro: Niciun link

en: Is not one of
ro: Nu este unul dintre

en: Is one of
ro: Este unul dintre

en: Custom URL
ro: URL personalizat

en: Submit button text
ro: Text pentru butonul de trimitere

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: not in
ro: nu este în

en: Is none of
ro: Nu este nici unul dintre

en: Image style
ro: Stil imagine

en: Search API
ro: Căutare API

en: Label display
ro: Afişare etichetă

en: Breakpoint
ro: Punct de întrerupere

en: Entity label
ro: Eticheta entității

en: File mime
ro: Fișier mime

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
