Toolshed (2.0.0-beta9) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Actions
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Enabled
bg: Активиран

en: File
bg: Файл

en: Search
bg: Търси

en: - None -
bg: - Не -

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: Filter
bg: Филтър

en: Media
bg: Медия

en: Original
bg: Оригинал

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Check boxes/radio buttons
bg: Отметки/радио — бутони

en: Alias
bg: Псевдоним

en: Custom URL
bg: Други
