Toolshed (2.0.0-beta9) - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Actions
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: File
lv: Fails

en: Search
lv: Meklēt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add
lv: Pievienot

en: File extensions
lv: Faila paplašinājumi

en: Event
lv: Notikums

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Filter
lv: Filtrēt

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Media
lv: Multivide

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Original
lv: Oriģināls

en: in
lv: iekš

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Display label
lv: Attēlojuma etiķete

en: Check boxes/radio buttons
lv: Izvēles rūtiņas/radiopogas

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: Selection type
lv: Izvēlēšanās veids

en: Any
lv: Jebkurš

en: No link
lv: Nav saites

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Custom URL
lv: Pielāgots URL

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: not in
lv: nav iekš

en: Is none of
lv: Nav ne viens no

en: Image style
lv: Attēla stils
