Toolshed (2.0.0-beta9) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Actions
ps: چارې

en: Remove
ps: لركول

en: File
ps: دوتنه

en: Search
ps: لټون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Filter
ps: چاڼ

en: Media
ps: رسنۍ

en: Alias
ps: پورنوم

en: Any
ps: هر

en: Custom URL
ps: خپلخوښې پته (URL)

en: - Any -
ps: -هر-
