Toolshed (2.0.0-beta9) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Actions
te: చర్యలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: File
te: ఫైల్

en: Search
te: వెతుకు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Add
te: చేర్చు

en: Before
te: ముందు

en: After
te: తరువాత

en: Filter
te: వడపోయి

en: Display name
te: చూపించే పేరు

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
