Toolshed (2.0.0-beta8) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Remove
sr: Уклони

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: File extensions
sr: Екстензије фајлова

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort order
sr: Редослед сортирања

en: Provider
sr: Провајдер

en: Display label
sr: Прикажи ознаку

en: Submit button text
sr: Назив дугмета "Пошаљи"

en: - Any -
sr: - Сваки -
