Toolshed (2.0.0-beta19) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: - None -
ug: يوق

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: File size
ug: ھۆججەت سىغىمى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Image styles
ug: رەسىم تۈرلىرى
