Toolshed (8.x-1.0-alpha10) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Actions
eo: Agoj

en: Remove
eo: Forigu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: File
eo: Dosiero

en: Search
eo: Serĉu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: Display name
eo: vidigata nomo

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Display label
eo: Vidigita etikedo

en: Alias
eo: Kromnomo

en: Image style
eo: Bilda stilo
