Toolshed (8.x-1.0-alpha11) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: File
el: Αρχείο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add
el: Προσθήκη

en: File extensions
el: Επεκτάσεις αρχείων

en: Event
el: Συμβάν

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: File size
el: Μέγεθος αρχείου

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: in
el: σε

en: Display name
el: Εμφάνιση ονόματος

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: on
el: ανοικτό

en: Display label
el: Ετικέτα πεδίου

en: Check boxes/radio buttons
el: Κουτιά επιλογής/Κουμπιά επιλογής

en: Alias
el: Ψευδώνυμο

en: Selection type
el: Τύπος επιλογής

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: off
el: κλειστό

en: No link
el: Χωρίς σύνδεσμο

en: Is one of
el: Είναι ένα από

en: Submit button text
el: Κείμενο πλήκτρου υποβολής

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Media query
el: Ερώτημα πολυμέσων (media query)

en: Breakpoint
el: Σημείο διακοπής
