Toolshed (8.x-1.0-alpha12) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: Remove
ca: Elimina

en: Enabled
ca: Habilitat

en: File
ca: Fitxer

en: Search
ca: Cerca

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: File extensions
ca: Extensions de fitxer

en: Event
ca: Esdeveniment

en: File size
ca: Mida del fitxer

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: in
ca: a

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: on
ca: a

en: Display label
ca: Mostra l'etiqueta

en: Check boxes/radio buttons
ca: Caselles/botons de ràdio

en: Alias
ca: Àlies

en: Selection type
ca: Tipus de selecció

en: Any
ca: Qualsevol

en: Presentation
ca: Presentació

en: No link
ca: Sense enllaç

en: Is not one of
ca: No és un de

en: Is one of
ca: És un de

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: not in
ca: no està a

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Breakpoint
ca: Punt de ruptura

en: Entity label
ca: Etiqueta de l'entitat

en: File mime
ca: Mime del fitxer
