Toolshed (8.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: PDF
my: PDF ထုတ်ရန်

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: Alias
my: နာမည်အတု
