Toolshed (8.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Remove
sv: Ta bort

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: File
sv: Fil

en: Search
sv: Sök

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Add
sv: Lägg till

en: File extensions
sv: Filändelse

en: Event
sv: Händelse

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: File size
sv: Filstorlek

en: Sort order
sv: Sorteringsordning

en: in
sv: i

en: Display name
sv: Visningsnamn

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: on
sv: på

en: Display label
sv: Etikett för visning

en: Check boxes/radio buttons
sv: Kryssrutor/envalsknappar

en: Selection type
sv: Typ av urval

en: Any
sv: Alla

en: No link
sv: Ingen länk

en: Is not one of
sv: Är inte en av

en: Is one of
sv: Är en av

en: Submit button text
sv: Text på skicka-knapp

en: - Any -
sv: - Alla -

en: not in
sv: inte i

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Entity bundle
sv: Entitetspaket

en: Media query
sv: Databasfråga för media

en: Breakpoint
sv: Brytpunkt

en: Breakpoints
sv: Brytpunkter

en: Entity label
sv: Etikett för objekt
