Toolshed (8.x-1.0-alpha7) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Actions
sl: Akcije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: File
sl: Datoteka

en: Search
sl: Išči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Check boxes/radio buttons
sl: Potrditveni/izbirni gumbi

en: Alias
sl: Vzdevek

en: Any
sl: Katerokoli

en: - Any -
sl: - Vse -
