Toolshed (8.x-1.0-alpha8) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: File
hr: Datoteka

en: Search
hr: Pretraga

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Add
hr: Dodaj

en: File extensions
hr: Ekstenzije datoteka

en: Event
hr: Događanje

en: File size
hr: Veličina datoteke

en: Sort order
hr: Redoslijed

en: in
hr: u

en: Select list
hr: Lista odabira

en: Check boxes/radio buttons
hr: Kućice odabira/radio gumbi

en: Alias
hr: Nadimak

en: Any
hr: Bilo koji

en: No link
hr: Nema poveznice.

en: Image style
hr: Stil slike
