Toolshed (8.x-1.0-alpha9) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Search
si: සොයන්න

en: Label
si: ලේබලය
