Tooltip (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Remove
af: Verwyder

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Message
af: Boodskap

en: Update
af: Dateer op

en: Node
af: Mode
