Tooltip (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Remove
bg: Премахни

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Message
bg: Съобщение

en: Update
bg: Промени

en: Top
bg: Връх

en: Text
bg: Текст

en: Node
bg: Материал

en: Bottom
bg: Дъно

en: Right
bg: Дясно
