Tooltip (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Message
is: Skilaboð

en: Insert
is: Setja inn

en: Update
is: Uppfæra

en: Top
is: Toppur

en: Text
is: Texti

en: Node
is: Nóða

en: Position
is: Staðsetning

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: - Select -
is: - Velja -
