Tooltip (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Remove
kk: Өшіру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Update
kk: Жанарту

en: Text
kk: Текст

en: Node
kk: Түйін
