Tooltip (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Message
ku: پەیام

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Top
ku: سەرەوە

en: Text
ku: دەق

en: Node
ku: گرێ

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
