Tooltip (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Subscribe
ml: സബ്സ്ക്രൈബ് ചെയ്യുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Node
ml: നോഡ്
