Tooltip (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Message
my: သတင်း

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
