Tooltip (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Remove
oc: Levar

en: Message
oc: Messatge

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Top
oc: Naut

en: Text
oc: Tèxte

en: Node
oc: Nosèl

en: Bottom
oc: Bas

en: Position
oc: Posicion

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
