Tooltip (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Remove
sq: Hiq

en: Message
sq: Mesazhi

en: Update
sq: Rifresko

en: Node
sq: Nyjë

en: Placement
sq: Vendosja
