Tooltip (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Remove
vi: Xoá

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Message
vi: Thông điệp

en: Insert
vi: Chèn

en: Update
vi: Cập nhật

en: Top
vi: Đầu

en: Text
vi: Văn bản

en: Bottom
vi: Cuối

en: Position
vi: Vị trí

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Top left
vi: Trên trái

en: Top right
vi: Trên phải

en: Bottom right
vi: Dưới phải

en: Bottom left
vi: Dưới trái

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Tooltip
vi: Gợi ý công cụ
