Tooltip (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Remove
bs: Ukloni

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Message
bs: Poruka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Text
bs: Tekst
