Tooltip (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Remove
km: យកចេញ

en: Message
km: សារ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Top
km: កំពូល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Bottom
km: បាត

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
