Tooltip (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Remove
ru: Удалить

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Message
ru: Сообщение

en: Insert
ru: Вставить

en: Update
ru: Обновить

en: Top
ru: Вверху

en: Text
ru: Текст

en: Bottom
ru: Снизу

en: Position
ru: Позиция

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Top left
ru: Вверху слева

en: Top right
ru: Вверху справа

en: Bottom right
ru: Внизу справа

en: Bottom left
ru: Внизу слева

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Placement
ru: Положение

en: Tooltip
ru: Подсказка
